לוגו נגטיב

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?

כלי שימושי לכל יום:

בכל בוקר כשאנחנו מתעוררים, אנחנו “נולדים” מחדש, מודים על היום החדש שזורח עלינו ויוצאים אל העולם שלנו: לעבודה, ללימודים, טיפול בילדים או אפילו עבודה בבית. בכל יום רצוי שנשים עלינו הגנות מפני התרחשויות שלא רצויות לנו בין אם במקום העבודה, על הכביש או בכל מקום בו נימצא.

זוכרים את השיר: “מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?” אז הנה מה שאני עושה ומציעה גם לכם לעשות:

1. כשקמה בבוקר, מדמיינת שאני עוטפת את עצמי, את בני משפחתי וכל מי שאני רוצה, במגן דוד או במרכבה (עוד משולש במימד שלישי) ומבקשת בקשה אנרגטית: “אני שמחה/מודה על כל מה שמתרחש ביום הזה – תודה, תודה, תודה”. שימו לב שבקשות אנרגטיות נאמרות תמיד בזמן הווה מהסיבה הפשוטה שאם אומר אותם בזמן עתיד, המשמעות היא שעכשיו אני ב”אין”!

2. כשנכנסת למכונית, מבקשת לעטוף את כל יושבי המכונית ואת המכונית עצמה במגן דוד או במרכבה, ומבקשת: “שמע ישראל אדוני אלוהנו אדוני אחד. שרק האנרגיה המתאימה לנו ביותר תיכנס ותעטוף את גופנו, רוחנו, נפשנו ונשמתנו, וכל השאר יחזור לריק ממנו הוא בא. תודה”.

אני לגמרי חילונית, אבל המשפט “שמע ישראל” ידוע כאמירה מאוד עוצמתית. מה שבא אחרי המשפט הזה הוא פירוט הבקשה האנרגטית שאני שולחת ליקום.

תתחילו להשתמש במילות הקסם האלה כל בוקר ולאט לאט תשימו לב איך הן משפיעות כקסם. חוששים שתשכחו בהתחלה? שימו תזכורת בנייד, השאירו תדפיס של זה על יד המיטה או במכונית.

תודה לד”ר נוגה גזית, המכללה לביו-אורגונומי בקיבוץ גשר, על שתי הבקשות האנרגטיות האלה

שלכם,

נועה