לוגו נגטיב

טיפול בשחלות פוליציסטיות

טיפול בשחלות פובליצסטיות

יותר מ-10 שנים סבלה משחלות פוליציסטיות וממחזור ארוך ולא סדיר (מחזור = cycle, לא וסת) ונפשה נקעה מהסטרס שחוסר הסדירות גרם לה.

מצאה אותי בחיפושיה באינטרנט וצלצלה לקבוע, אחרי שהחליטה שהמיקוד שלי בטיפולי הרפלקסולוגיה והאנרגיה – מתאים לה.

נפגשנו לראשונה באוגוסט לפני 10 חודשים. היה לה ברור שזה מסע משותף בכמה רמות של מפגשים שבועיים, ולא טיפול קסם של כמה מפגשים בודדים.

ככל שהתקדמנו בזמן, קילפנו עוד ועוד שכבות, חוויות עבר החלו לצוף על פני השטח כאשר הייתה מוכנה רגשית להתמודד איתן.

כפות רגליה מאוד רכות וגמישות, הרגשתי בטיפול שאפילו כאשר אני נכנסת עמוק עד העצם כמעט – אין התנגדות. באישיותה היא רכה ומרצה, בורחת מעימותים ולא מביאה את רצונה האמיתי אל השיח עם הסובבים אותה. בילדותה נעקרה מהמקום בו גדלה והובאה למקום חדש, ללא הכנה וללא כלים להתמודדות, מה שגרם לה לתחושת לבדות ללא תמיכה. כפות הרגליים דיברו, הקשבתי והעליתי מחשבות וכאשר הייתה מוכנה – עיבדנו אותם ביחד.

ואז שמה לב לשינוי. שמה לב שיותר עומדת על שלה וששינתה את האוטומט. כבר לא מבטלת את רצונה בפני רצון האחר ללא מחשבה.

אחרי כ-5 חודשים של טיפולים שבועיים שלא הייתה מוכנה להחמיץ אפילו אחד, הלכה שוב לבדיקה. בבדיקת הדם עלתה תוצאה טובה. כמות הפוליפים ירדה משמעותית. רק למה הווסת עדיין משחקת, לא קבועה ובמרחקי זמן גדולים?! לגוף לוקח זמן לעכל את השינוי ולהגיב. אחרי עוד כמה שבועות, גם הווסת התחילה להסתדר. מרווחי הזמן ירדו מ-45-60 יום ל-34-40 יום. עדיין לא יציב לגמרי – אבל בכיוון הנכון. שתינו שמחות עם התוצאה.

השבוע נפגשנו בפעם האחרונה. חגגנו עם פתיחת צ׳קרות בעזרת מטוטלת – להעצים את הטיפול הרפלקסולוגי, ועם ציור של עץ, שבניתוח שלו עלו תובנות של המקום שלה בכאן ועכשיו. עץ מדהים בעוצמות ובתפיסת העצמי שלה.

והיא מוסיפה: “שמתי לב שכשהתקצרו לי המחזורים גם חזרו הכאבים שחודשים כבר לא היו… זה גם כנראה סוג של יציאה מאיזון, מקווה שיתאזן במהרה.

וסביר להניח שאם לא הייתי מחליטה לעשות עכשיו כזה שינוי דרמטי בחיים שלי, הייתי ממשיכה את הטיפולים עד שזה היה מתאזן לחלוטין.

תודה 💜”

איזה כייף להיות חלק משינוי כזה טוב. אני מאחלת לה בהצלחה בהמשך, ונמצאת כאן תמיד בשבילה.