לוגו נגטיב

מערכת בעצירות

מערכת בעצירות

יום חמישי בבוקר, ביחד עם הקפה אני מקבלת הודעה בוואטסאפ מחברה, בזו הלשון: “נועה, יש לי עצירות קשה וכאבים איומים. תעזרי לי בבקשה.” אחרי המחשבה הראשונית של “אוי, איזה מסכנה”, חייכתי לעצמי בסיפוק שיש לי את הכלים ואני יכולה לעזור, וממש שמחתי שפנתה אלי. אפשר לעזור ברפלקסולוגיה, אבל ברור לכם שכשאני פה והיא שם (בעיר אחרת), והיא צריכה עזרה מיידית, הכלי הנבחר הוא ביו-אורגונומי.

לטפל באנרגיות של הגוף שלה כדי לפתוח את הזרימה ולהביא לתזוזה בקצה מערכת העיכול שפונה החוצה. הבחורה עומדת בפני טיפול IVF השבוע, והיה לי ברור שהעצירות באה מסטרס. לא תמיד הסטרס נמצא ברמת המודע.

לפעמים אנחנו חושבים שהכל בסדר ואנחנו ממש סבבה, אבל מתחת לפני השטח רוחשים להם הפחדים, החששות, המתח והדאגה. פרסתי על השולחן את הספרים ובדקתי עם איזה ספר לטפל. בתוך הספר הנבחר, בדקתי באיזה נושאים לטפל, ועלו שלושה נושאים: מערכת המוחות, מערכת הרבייה ושיניים/חניכיים. סיימתי את הטיפול לפי הפרוטוקול, קיבעתי אותו והודעתי לה בוואטסאפ שטיפלתי ואשמח לדעת מה מתפתח. אחרי חצי שעה שלחה לי הודעה נרגשת שהעצירות נגמרה והיא בסדר. במקרים כאלה, שקורים כל הזמן, אני מודה לבורא עולם שהביא אותי לביו-אורגונומי ולנוגה ומאפשר לי לחולל ניסים קטנים בחיים של אנשים.

תודה, תודה, תודה. מקווה שכולכם חווים שבוע נפלא, מלא חיוכים ואהבה.

שלכם,

נועה